اخبار

روز سه شنبه 27 تیرماه با حضور وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی،هیات مدیره موسسه کهریزک،مدیر عامل محترم موسسه، مسئولان استانی و جمعی از خیرین آسایشگاه، افتتاح مرکز جامع توانبخشی سالمندان برگزار گردید.

به گزارش روابط‌عمومی‌موسسه خیریه‌کهریزک؛ دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در آیین گشایش ساختمان جدید آسایشگاه کهریزک البرز، از اعضای هیات مدیره و دکتر افشین وجدانی روشن برای انجام فعالیت های فراوان و مستمر در آسایشگاه و حسن نیت در بهره برداری از این طرح نهایت تشکر و قدردانی کرد.

دکتر ربیعی بیان کرد: به اعتقاد من کهریزک، نماد روح نیکوکاری در ایران است و باید داستان شکل گیری کهریزک را در کتاب های درسی مرور کرد و آموخت چگونه یک مجموعه می تواند از جرقه های انسانی و نیات خیر شکل بگیرد. وی همت خیرین و نیکوکاران را عنصر اصلی این امر مهم و بزرگ برشمرد.

وزیر تعاون،کارو رفاه اجتماعی در پایان گفت: وزارت کار تلاش می کند تا موانع موجود بر سر راه اقدامات خیرین از جمله در بخش های مربوطه تسهیل کند.

در این مراسم دکتر احمدی مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک گفت : اگر سالمندان در مراکزی(همچون ساختمان لاله) نگهداری شوند غربت کمتری را احساس می کنند. احمدی در ادامه سخنرانی از زحمات بی وقفه و شبانه‌روزی مدیرآسایشگاه‌ در راستای پیشرفت و تعالی اهداف آسایشگاه تشکر و قدردانی کرد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز دیگر سخنران افتتاحیه  ساختمان لاله بود که ضمن ارایه گزارشی از فعالیت‌های علمی و روند توسعه آسایشگاه، درخصوص این مرکز گفت:

ساختمان لاله در سه طبقه و زیر بنای 6000 متر مربع با همت نیکوکار ارجمند جناب آقای حاج ابراهیم عسگریان شروع به ساخت نمود و در ادامه با همت دیگر خیرین آقایان دکتر نراقی و ختائی ساختمان تکمیل گردید و امروز به یاری ایزد منان با هدف ارایه خدمات توانبخشی و نگهداری از سالمندان افتتاح انجام شد.

گفتنی است عملیات اجرایی ساختمان جامع توانبخشی سالمندان  که توسط خیرین از سال 1381 آغاز شده بود،تیر ماه 1396 پایان رسید.این مرکز با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 300 میلیون تومان توسط خیرین احداث شده است.

افتتاح ساختمان جدید لاله با اجرایی گروه موسیقی سنتی و پذیرایی به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید