اخبار

انواع محصولات مورد نیاز به ویژه خرید شب عید خانوارها، در بازارچه بهاره بانوان نیکوکار وابسته به آسایشگاه خیریه کهریزک عرضه می گردد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ چهل و ششمین بازارچه فصلی بانوان نیکوکار، وابسته به آسایشگاه خیریه کهریزک از 9 اسفند کار خود را آغاز کرد.

در این بازارچه بهاره، انواع محصولات مورد نیاز خانوارها همچون پوشاک، لوازم منزل، گل و گیاه، کتاب، محصولات هنری کار دست معلولین و سالمندان پر توان کهریزک، انواع زیورآلات بدلی، شیرینی جات و غذاهای خانگی، پارچه و … به قیمت همت عالی عرضه می گردد.

کلیه همشهری های عزیزمان می توانند با خرید از این بازارچه، در تأمین بخشی از هزینه های سنگین خانواده بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک سهیم شوند.

چهل و ششمین بازارچه بهاره بانوان نیکوکار در محل دائمی خود واقع در خیابان ولی عصر (عج)، ایستگاه باغ فردوس، کوچه طوس، کوچه ستاره، پلاک 3 به مدت یک هفته از 9 الی 15 اسفند و از ساعت 9 لغایت17 برپاست.

حضور همه خیرین و نیک اندیشان جامعه به ویژه در آستانه سال نو در این بازارچه، باعث دلگرمی مسئولین و دست اندرکاران آسایشگاه خیریه کهریزک در اداره هر چه بهتر این مجموعه خیریه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید