اخبار

در اربعین حسینی ، عاشقان و دلدادگان به ابا عبدالله الحسین (ع) ، نیازهای بی شمار سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک را در اولویت خویش قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ همزمان با اربعین حسینی ، مردم نوعدوست و مهربان شهرمان با حضور در سرای نیکی ها – کهریزک، در تأمین 2 وعده غذای گرم کلیه بخشهای بستری ، یار و یاور این مجموعه خیریه بودند.

مهندس مرضیه مقیمی مسئول تغذیه آسایشگاه با اعلام این خبر ، اظهار داشت :

مطابق سالهای گذشته ، امسال نیز منتظر مردم مهربان شهرمان بودیم تا بیایند و با ره آورد خود غذای بخشها را در روز اربعین تأمین کنند.

مقیمی افزود :

جمعی از مهربانان شهر ، برای ادای نذر خود غذای آماده به همراه داشتند و در مقابل جمع دیگری از این عزیزان که مواد اولیه و خام را هدیه کردند، با ما همکاری داشتند تا بتوانیم به موقع 2 وعده ناهار و شام کلیه بخشهای بستری را آماده و توزیع نمائیم.

مسئول تغذیه آسایشگاه با تشکر از همه همدلی ها و همراهی های مردم نوعدوست شهرمان در تهیه و توزیع غذای مناسب سالمندان و معلولین کهریزک ، از همه نیک اندیشان دعوت کرد تا با تحویل مواد اولیه تهیه غذا ، وظیفه طبخ و توزیع غذای مددجویان در بخشهای 24 گانه را به کارکنان واحد تغذیه بسپارند .

گفتنی است علیرغم دشواری های اقتصادی کنونی ، مردم فهیم و نیک اندیش شهر و دیارمان ، سهم تغذیه و تأمین مایحتاج مددجویان را فراموش نکرده ، در زندگی بخشی به ضعیف ترین بندگان خدا ، یارویاور مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک هستند

دیدگاهتان را بنویسید