اخبار

در روزی به یاد ماندنی و با استقبال پر شور خیرین، گروه موسیقی معلولین پر توان آسایشگاه خیریه کهریزک در محل بازارچه فصلی بانوان نیکوکار، اجرای زیبایی را پشت سر گذارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ این روزها، بازارچه بهاره گروه بانوان نیکوکار در روزهای پایانی سال و در آستانه نوروز، روزهای پر کاری را پشت سر می گذارد. این بازارچه که محل عرضه انواع کالاهای مورد نیاز خانوار ها بویژه خیرین و نیک اندیشانی است که با خرید از غرفه های مختلف، سهمی در زندگی بخشی به خانواده بزرگ کهریزک ایفاء می نمایند، در پنجمین روز از فعالیت خود پذیرای گروه موسیقی معلولین جوان و هنرمند کهریزک شد تا با هنر آفرینی خود، ساعاتی را میهمان خیرین و نیک اندیشان حاضر باشند.

اجرای انواع ترانه های زیبا با مضامین بهاری، نوعدوستی و نیز پذیرایی از نوروز باستانی، از جمله قطعات موزیکالی بود که توسط این هنرمندان معلول اجراء و مورد استقبال پر شور حاضرین در بازارچه نوروزی گروه بانوان نیکوکار قرار گرفت.

گروه موسیقی معلولین هنرمند کهریزک، زیر نظر استاد افتخاری خودصادق جعفری– همواره توانسته است با اجراهای زیبا در مناسبت های مختلف، نظر مخاطبین خود را به خوبی جلب نماید.

شایان توجه اینکه گروه موسیقی معلولین، بخشی از فعالیت های متعدد واحد فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک است. گروه های هنری تئاتر و موسیقی، آموزش قرآن در سطوح مختلف سنی، برگزاری دوره های مختلف تحصیلی برای جمع کثیری از عزیزان مددجو و کتابداری از جمله فعالیت های واحد فرهنگی این مجموعه خیریه است.

دیدگاهتان را بنویسید