اخبار

پدران سالخورده بلوک بنفشه با حضور حامیان پر مهر و محبت خویش ، به استقبال بهار رفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ بهناز یاراحمدی و یاران مهربانتر از جانش ، محفل گرم پدران سالخورده را در آستانه بهار ، گرمتر از همیشه کردند.

این یاران صمیمی و همیشه همراه ، با حضور در بلوک بنفشه – محل زندگی پدربزرگهای کهریزکی – علاوه بر پذیرایی و اهداء کادوهای شب عید این عزیزان ، با اجرای برنامه های شاد ، ساعاتی خوش را ارزانی همگان کردند.

بانو بهناز یار احمدی در این مراسم زیبا و پر شور به خبرنگار کهریزک گفت :

چند سالی است که به اتفاق خانواده به کهریزک می آییم تا کمک حال بیماران باشیم. همچنین مدتهاست که برنامه ریزی برای حضور ماهیانه به اتفاق دوستانم برای دیدار با سالمندان را داریم که این هم باعث خوشحالی همه ماست.

یار احمدی با خوشحالی از حضور در جمع سالخوردگان نیز گفت :

امروز تصمیم گرفتیم علاوه بر گروه موسیقی ، سفره هفت سین امسال را پیشاپیش آماده و در سالن غذا خوری قرار دهیم تا تداعی آن سالهایی باشد که در کنار فرزندان و خانواده ، منتظر تحویل سال و آمدن بهار می شوند، با اینکار فقط خواستیم به پدران عزیزمان بگوییم که ما هم مثل فرزندان شما هستیم.

این بانوی نیکوکار ، سلامتی پدر و مادر و گشایش در زندگی را بهترین هدیه و دستاورد خود برای حضور در کهریزک دانست و تأکید کرد که هیچ گاه این برنامه را از زندگی خود جدا نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید