اخبار

استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران، ارائه انواع خدمات به افراد میانسال جامعه را هدف گذاری این دانشگاه دانست تا این افراد در سنین سالمندی، زندگی آرام و آسوده ای داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ تنی چند از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور در بخشهای مختلف مجموعه، از نزدیک با نحوه زندگی و خدمات دهی به سالمندان آشنا شدند.

این دانشجویان که در حال گذراندن دوره مدیریت عالی بهداشت با گرایش سالمندی هستند، با مثبت ارزیابی کردن شرایط زندگی و توانبخشی سالمندان، ارائه انواع خدمات لازم به سالمندان با انواع شرایط جسمی و روحی در این مرکز وسیع را قابل تحسین دانستند.

دکتر طاهره دهداری استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران به خبرنگار کهریزک گفت:

تاکنون مراکز غیردولتی و دولتی متعددی را که در آن از سالمندان نگهداری می کنند را مورد ارزیابی های کارشناسی قرار داده ایم که قطعاً کهریزک به عنوان شاخص ترین این مراکز در سرویس دهی به سالمندان بوده است.

وی تصریح کرد :

تنوع شرایط جسمانی سالمندان بویژه در بخشهایی که بیماران وابسته به تخت، مبتلایان به آلزهایمر و یا نارسایی های مختلف جسمی هستند، تدابیر خاصی را می طلبد . تدابیری چون تهیه ملزومات گوناگون درمانی، انواع داروهای مورد نیاز و از آن مهمتر رژیم غذایی متناسب با این گروه که نقشی تاثیرگذار در سلامت آنان خواهد داشت.

دهداری افزود:

هدف گذاری دانشگاه علوم پزشکی ایران بر آن است که انواع خدمات لازم به افراد میانسال جامعه را در دستور کار قرار دهد تا این افراد در سنین سالمندی، کمتر دچار عوارض و مشکلات جسمانی خاص شوند.

استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران ، بار دیگر با تقدیر از کارکنان و برنامه ریزان آسایشگاه کهریزک در مهیا نمودن محل اقامتی مناسب برای سالمندان بویژه آنانی که شرایط جسمی و روحی خاصی دارند، آرزومند صحت و سلامت برای تمامی سالمندان جامعه در خانه و مراکز نگهداری شد.

دیدگاهتان را بنویسید