اخبار

به منظور آشنایی بیش از پیش اساتید مرکز آموزشی موسسه خیریه کهریزک با بخش های 24 گانه بستری، همایشی در محل دانشگاه جامع علمی-  کاربردی این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در آغاز نیم فصل تحصیلی سال98-97 مرکز آموزش جامع علمی– کاربردی موسسه خیریه کهریزک، 15 تن از اساتید این مرکز گرد هم آمدند تا با هم اندیشی خود، اهداف عالیه آموزش دانشجویان حاضر در کلاسهای آموزش را بار دیگر مرور نمایند.

نمایش کلیپ هایی از فعالیت های عمده آسایشگاه، ارائه توضیحاتی جامع در نحوه پذیرش بیماران و رویدادهای مدون مراقبتی، از جمله برنامه هایی بود که در این دورهمی علمی بدان پرداخته شد.

آرزو ولایی، سوپروایزر مرکز آموزشی موسسه خیریه کهریزک با بیان این مطلب خاطر نشان کرد:

از جمله اهدافی که در برپایی این هم اندیشی به دنبال آن بودیم، آشنایی بیش از پیش اساتید این مرکز با جامعه هدف مجموعه بود که بیشتر واقف باشند که چه کسانی در آینده نزدیک از نتایج آموزش های آنان بهره مند خواهند شد.

ولایی افزود:

تأکید بر انظباط حاکم در مرکز آموزشی، از دیگر سر فصل هایی بود که اهتمام همگان را در برداشت که از این منظر می توان اهداف تعریف شده سازمان را به بهترین نحو ممکن دنبال کرد.

سوپروایزر مرکز آموزشی موسسه خیریه کهریزک، افزایش توانمندی های دانشجویان این مرکز که جملگی از کارکنان بخش مراقبت های سالمندی و معلولین هستند را موجب شکوفائی بیش از پیش خدمات رسانی بر جامعه هدف دانست و بر توانمندسازی علمی همه کارکنان در سطوح مختلف خدمتی تأکید کرد.

دانشگاه جامع علمی – کاربردی شعبه موسسه خیریه کهریزک با آغاز نیم سال 9897به استقبال از دومین ترم تحصیلی دانشجویان خود می رود. این مرکز که با هدف آموزش کارکنان واحد پرستاری در سال 96 فعالیت خود را آغاز کرد، توانسته است با بهره گیری از توان علمی اساتید مجرب آن دانشگاه، گام های موثری در ارتقاء سطح علمی کارکنان خود بردارد. همچنین دکتر فریبرز بختیاری، قائم مقام این مرکز آموزشی اظهار امیدواری کرد در آینده ای نزدیک علاوه بر آموزش کارکنان فعال خود در حوزه پرستاری، نیازهای کادر پرستاری سایر مراکز نگهداری مشابه در سطح کشور را نیز برآورده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید