اخبار

پدران و مادران سالخورده مشتاق زیارت، به همت حامیان مهربان خود راهی امامزاده صالح (ع) شوند تا شبی زیبا و باصفا را در کنار هم تجربه کنند.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در سومین دور از اعزام کاروانهای زیارتی به بارگاه منور امامزاده صالح(ع) ، این بار نوبت به پدران و مادران سالخورده رسید تا شبی زیبا و پر از خاطرات خوب را در آن مکان مقدس تجربه نمایند.
حامیان مهربان پدران و مادران سالخورده کهریزک ” گروه همیاران جوان” در این اردوی زیارتی _ سیاحتی تلاش فراوان داشتند تا اوقاتی خوش را برای عزیزان خود همانند همیشه تدارک ببینند و موجبات رفاه آنان را تمام و کمال فراهم نمایند. تهیه ملزومات پذیرایی، شام دورهمی و در نهایت گشت و گذار در بازارچه مجاور بارگاه مطهر امامزاده صالح(ع) از دیگر برنامه های تدارک دیده شده توسط این جوانان خوش نام و حامیان ثابت قدم کهریزک برای سالخوردگان تحت پوشش این مجموعه خیریه بود.
گفتنی است در طول مدت حضور کاروان 60 نفری پدران و مادران سالخورده کهریزکی در آستان مقدس امامزاده صالح(ع) ، خادمین آن بارگاه مانند تمامی دوره های دیگر در خدمت به میهمانان خود از هیچ کوششی دریغ نکردند. تسهیل در زیارت بارگاه ، اقامه نماز در محوطه آن بارگاه و قرار دادن امکانات رفاهی لازم از جمله اقدامات شایسته این خادمین مهربان بارگاه مطهر امامزاده صالح(ع) بود

دیدگاهتان را بنویسید