اخبار

دکتر فولادوند درک عمیق و والای معلمین داوطلب کهریزک در تعلیم و تربیت معلولین ساکن در این مجموعه خیریه را مایه مباهات هر انسان خردمندی دانست و بر استمرار این حرکت ارزشمند تاکید کرد.

به گزارش روابط عمو می موسسه خیریه کهریزک ؛ در روزی که بنام والای معلم نامگذاری گردیده ، معلمین کهریزک میهمانان ویژه ای داشتند.

دکتر فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک و نیز جمعی از مسئولین و معلمین با حضور در مجموعه ، به مقام ارزشمند معلمین ادای احترام کردند.

در این دیدار پر مهر ، تنی چنداز معلمین سالهای دور این مرز و بوم که اکنون بدلیل کهولت و ناتوانی جسمی ساکن کهریزک شده اند ، مورد تقدیر سفیران آموزش و پرورش قرار گرفتند. همچنین آن دسته از معلمین افتخاری مجموعه (همیاران فرهنگی )که طبق برنامه به معلولان درس می دهند ، مورد تقدیر و تشویق میهمانان فرهنگی کهریزک قرار گرفتند.

دکتر فولادوند در جمع همیاران فرهنگی کهریزک ، درک عمیق و والای معلمین افتخاری را مایه مباهات دانست و تصریح کرد :

آنان که با قلبهای خود قدم به چنین مکانی می گذارند و در تحصیل فرزندان ناتوان این سازمان تلاشگر هستند ، همان راهی را می روند که توصیفی خدایی از آن را بارها و بارها شنیده ایم.

وی خاطرنشان کرد:
شاید این حضور های افتخاری لیاقت و شایستگی های خاص خود را نیز بخواهد، هر چه هست اینجانب آماده هستم در صورت پذیرش همیاران عزیز و بدور از تمامی مسئولیتهای اجرایی و اداری که در برنامه کاری خود دارم ، همانند شما عزیزان در هفته یک روز به این جمع مهربان اضافه شوم.

دکتر فولادوند به بررسی تلاشهای مختلف در همراهی و همسوئی با مدیران کهریزک نیز اشاره و اذعان داشت:

نصب صندوق های جلب مشارکتهای مردمی در مدارس بزرگ ، دوخت و آماده سازی لباسهای برخی از مدارس تهران در کارگاه تولیدی کهریزک و سایر اقدامات مشابه می تواند از اقداماتی باشد که در دستور کاری آموزش و پرورش قرار گیرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران بر طرف نمودن کاستی های موجود در تحصیل معلولین مستعدو علاقمند را وظیفه ذاتی ارگان خود دانست و بر اعطاء تسهیلات مورد نیاز در شکوفائی تحصیلی معلولین تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید