اخبار

مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک گفت: با توجه به افزایش قیمت محصولات بهداشتی از جمله پوشک نیاز بیشتری به کمک های مردمی داریم زیرا برای همان میزان خرید که در گذشته داشتیم باید 3 برابر بودجه سابق هزینه کنیم.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ محمد علی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی این موسسه، درباره کمپین تأمین پوشک گفت: در حال حاضر نزدیک به 3 هزار سالمند و فرد دارای معلولیت تحت پوشش موسسه کهریزک قرار دارند که بیش از 60 درصد آنها نیاز به پوشک دارند. ما در مرکز البرز از 250 کودک دارای معلولیت های مختلف ذهنی و جسمی- حرکتی نگهداری می کنیم که نیاز به پوشک برای این گروه بیشتر است.

مدیر روابط عمومی موسسه کهریزک با اشاره به افزایش بی رویه محصولات سلولزی ادامه داد: کودکان حساس تر هستند و نیازهای عمده آنها در زمینه اقلام بهداشتی شامل پوشک، انواع مختلف دستمال کاغذی، دستکش های لاتکس است، البته شیر خشک نیز مورد نیاز است هرچند که جز محصولات سلولزی نیست.

احمدی تنکابنی با اشاره بر اینکه در حال حاضر برای تأمین پوشینه کودکان دارای معلولیت به مشکل برخورده ایم و طبق پیش بینی های ما تنها تا پایان مهر ماه توان تأمین پوشک مورد نیاز آنان را داریم، خاطرنشان کرد:

روزانه برای هر کودک به طور میانگین 5 تا 6 پوشک استفاده می کنیم که البته با توجه به شرایط خاص هر کودک ممکن است این میزان تغییر کند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که در شرایط مختلف از کیفیت خدمات خود نکاهیم و تا کنون نیز با وجود تمام سختی ها سعی کردیم از اقلام مورد نیاز کودکان کسر نکنیم و همچنان با همان کیفیت به کودکان خدمات ارائه کنیم. اما ممکن است به رغم تلاش ما با ادامه این روند از مهر به بعد برای تأمین پوشک کودکان دارای معلولیت دچار مشکل شویم لذا کمپینی را برای کمک به تأمین پوشک مددجویان مان راه اندازی کرده ایم که به نظر می رسد با استقبال مواجه شده است .

در پایان این گزارش مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک افزود: قطعاً این معضل مخصوص ما نیست و سایر مراکز نیز با آن دست به گریبان هستند اما از آنجا که تعداد مددجویان ما زیاد است، مشکلات ما نیز بیشتر است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید