اخبار

مسئولین دبیرستان فتح المبین ، آموزش احترام به والدین را در میان سالخوردگان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک هدف گذاری کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اهداء شاخه های گل به سالمندان ، دیدار پر مهر دانش آموزان دبیرستان دخترانه فتح المبین از آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

این دانش آموزان که به همراه مدیر ، معاون پژوهشی و تنی چند از دبیران خود به آسایشگاه آمده بودند ، به بخشهای مختلف مجموعه رفتند تا از نزدیک با زندگی سالمندان و معلولین بیشتر آشنا شوند.

عهدیه سادات یزدانی مدیر دبیرستان فتح المبین با ابراز شادمانی از این حضور به خبرنگار کهریزک گفت :

در هیچ مدرسه و دانشگاهی نیست که به فرزندان ایران زمین با روشهای مختلف ، احترام به والدین مورد آموزش و تأکید قرار نگیرد . ما نیز همانند همه مراکز آموزشی و در فرصت های مختلف به فرزندان این مرز و بوم می گوییم که چگونه عزت و احترام والدین خود را حفظ نمایند.

یزدانی افزود :

به پیشنهاد یکی از دانش آموزان که سابقه دیدار چند باره با دوستان هم سن و سال خود از کهریزک را داشت ، بر آن شدیم تا علاوه بر ادای احترام به مقام سالمندان حاضر در این مرکز خیریه ، تأکید بر احترام به والدین را در محضر این عزیزان سالخورده به آینده سازان جامعه خود داشته باشیم.

مدیر دبیرستان فتح المبین با تقدیر از مسئولین کهریزک در فراهم نمودن رفاه سالمندان و معلولین نیز گفت : قصه حضور در کهریزک را برای دیگر دانش آموزان و معلمین خود خواهیم گفت و از آنان نیز خواهیم خواست تا در اولین فرصت به کهریزک بیایند و با یک دنیای خاص بزرگ آشنا شوند، دنیایی که ساکنین آن سالخوردگان و معلولین این مملکت هستند و اداره کنندگان آن خیرین خداباور جامعه.

دیدگاهتان را بنویسید