اخبار

با حضور مسئولین فرهنگی و اجتماعی آسایشگاه خیریه کهریزک در مرکز خیریه حضرت مریم (س) ، پیام تبریک میلاد مسیح (ع) ، از جانب مدیران و کارکنان مجموعه به همه سالمندان بستری و خادمین آن مرکز ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ به مناسبت میلاد پر نور و رحمت عیسی مسیح (ع) و در آستانه سال نو میلادی ، مسئولین فرهنگی و اجتماعی آسایشگاه کهریزک با حضور در مرکز نگهداری و مراقبت از سالمندان حضرت مریم (س) ، این روزهای سراسر شاد را به هم میهنان عزیز و مسیحی کشورمان تبریک گفتند.

در این حضور شاد و پر نشاط که با همت بانوان داوطلب گروه همیاران فرهنگی که طبق سنت پایدار همه ساله با همراهی بابانوئل کهریزکی هماهنگ شده بود ، هدایای مادران سالخورده مسیحی را با آرزوی صحت و سلامتی تقدیم ایشان کرد.

خواهر نورا مدیر آسایشگاه حضرت مریم (س) ، ضمن خوشامدگویی به کاروان اعزامی از کهریزک ، آنان را نمونه انسانهایی نامید که در مسیر انسانیت گامهای بلند و بی نظیری بر می دارند.

خواهر نورا با اشاره به خدمات خیریه به انسانهای نیازمند جامعه گفت :

انسانیت و قدم نهادن در این مسیر ، تنها راه رسیدن به خداوند بزرگ است. خداوندی که از ما می خواهد از آنچه در توان داریم به نیازمندان جامعه نیز انفاق کنیم تا در این دنیا فقیری گرسنه نماند و بی بضاعتی بدون پناهگاه نباشد.

خواهر نورا خدمت به خلق را جدای از هر نوع دین آئینی دانست و گفت :

آنکه دست نیاز به سوی توانگری دراز می کند ، آنکه برای ادامه زندگی، نیازمند کمک همنوعان خویش است ، جدای از مذهب وظیفه همگان است که دست نیازمندان را گرفته تا جامعه ای پر از رفاه و آرامش داشته باشیم.

مدیر آسایشگاه حضرت مریم (س) با دعا به درگاه خداوند برای همه هم میهنان عزیزمان ، آرزو کرد سال نو میلادی سالی پر خیر و برکت برای همگان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید