اخبار

سفیران فرهنگی کهریزک همراه با کاروان شادی ، راهی آسایشگاه حضرت مریم مقدس (س) شدند تا پیام تبریک این خانواده بزرگ را تقدیم مددجویان مسیحی کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آستانه سال نو میلادی و به میمنت میلاد پیامبر پر مهر آسمانی حضرت مسیح (ع) ، گروه فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک راهی دیار مددجویان عزیز مسیحی شد تا در خانه پر مهرشان ((آسایشگاه حضرت مریم مقدس (س) ))، علاوه بر دلجویی از این عزیزان ، پیام تبریک و شاد باش را نثار یکایک آنان نماید.

در این دیدار صمیمی همچنین از تلاشهای کارکنان مهربان آن خانه که در نگهداری از مادران و پدران سالخورده و مسیحی شهر و دیارمان همتی والا از خود نشان می دهند، به طرز شایسته ای تقدیر شد.

خواهر نورا مدیر آسایشگاه حضرت مریم مقدس (س) ، همچون روال همه ساله با پذیرایی از کاروان فرهنگی و شادی بخش کهریزک ، اینان را یاران صدیق و با وفای خانواده کوچک خویش خواند.

خواهر نورا با آرزوی صلح و صفا برای همه مردم ایران زمین ، تأکید کرد:

مژده میلاد مسیح (ع)، آنست که خداوند همه ما را دوست دارد ، هرگز تنهایمان نمی گذارد و پنجره های مختلف را به رویمان می گشاید تا مشکلات موجود در زندگی ضعیفان جامعه بر طرف گردد.

وی با تقدیر و تشکر از همه حمایتهای کهریزک و کارکنان مهربان آن در طول سالیان متمادی نیز گفت :

همه ما متعلق به یک خانواده هستیم ، خود را به هم وابسته می دانیم و از کنار همین وابستگی ها ، امروز میتوانیم اعلام نماییم که شادیهایمان را با هم و درکنار هم هستیم و این منتهای آرزوی همه ما بوده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید