اخبار

قرآن آموزان معلول و سالمند ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، آخرین روز از ماه مبارک رمضان را در جوار بارگاه مطهر و منور شاه عبدالعظیم حسنی (ع) گذراندند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آخرین روز از ماه مبارک رمضان ، دوستداران و علاقمندان به فراگیری و تلاوت قرآن کریم گردهم آمدند تا روزه های خود را در جوار بارگاه مطهر و منور شاه عبدالعظیم حسنی (ع) افطار نمایند.

قرآن آموزان معلول و سالمندی که در طول سال، در دارالقرآن آسایشگاه خیریه کهریزک به فراگیری و تلاوت قرآن مشغول هستند و در ویژه برنامه هایی که از سوی این مرکز در ایام پر برکت رمضان به اجراء در می آید، 30 جزء کامل قرآن را در کنار هم تلاوت می نمایند ، حاضرین در این اردوی یک روزه بودند.

این عزیزان همچنین پس از افطار ، به زیارت بارگاه مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) رفتندو نماز مغرب و عشاء را همراه با دیگر زائرین و مجاورین آن آستان مقدس اقامه کردند.

اردوهای یک روزه زیارتی و سیاحتی ، از جمله ویژه برنامه هایی است که توسط آسایشگاه خیریه کهریزک در دفعات گوناگون برای سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه ساماندهی می شود تا روحیه امید به زندگی آنان را تقویت نماید.

این اردوهای یک روزه همواره با حمایت و هدایت بانیان خیر و دوستداران کهریزک ساماندهی می شود و کلیه هزینه های پذیرایی و سرویس دهی از کاروان های اعزامی را حامیان همیشگی سالمندان و معلولین تحت پوشش این مجموعه متقبل می شوند که جملگی شایسته تقدیرند.

دیدگاهتان را بنویسید